Dnes je: 15.06.2024
FLEXICO, spol. s r.o.

Výber z nehnuteľností

Spoločnosť FLEXICO 

Realitná kancelária FLEXICO vznikla na základe dlhoročných skúseností ľudí pracujúcich v spoločnosti. Ich skúsenosti z realitného trhu a financovania realít nás priviedli k tomu, aby firma riešila všetky potreby klienta na skutočne profesionálnej úrovni.

 

Našim cieľom je seriózne pristupovať ku všetkým klientom, ktorí nás oslovia so svojimi požiadavkami na predaj, kúpu, prenájom nehnuteľnosti alebo jej prefinancovanie. Spokojnosť klienta je u nás na prvom mieste. Všetci zamestnanci spoločnosti FLEXICO sa riadia prísnym etickým kódexom.

 

Poskytneme Vám, našim klientom, plný servis pri predaji, kúpe i finančnom zabezpečení Vašej nehnuteľnosti spôsobom, aby ste sa vyhli všetkým rizikám, ktoré sú s tým spojené. Preveríme za Vás každého záujemcu o kúpu, či sú jeho úmysly čestné. Zabezpečíme, aby ste dostali všetky Vaše peniaze za predanú nehnuteľnosť v stanovenom termíne. Ušetríme Vám čas, ochránime Vás pred stresom, neistotou a najmä pred stratou Vašich finančných prostriedkov. Pri prefinancovaní kúpy nehnuteľnosti úverom vyberieme za Vás tú najlepšiu finančnú inštitúciu. Vybavíme za Vás návrh na vklad do Katastra nehnuteľností. Maklér, ktorý bude riešiť Vaše potreby sa Vám bude venovať a starať sa o Vás až do ukončenia celej transakcie.

 

Budeme radi, ak nám zveríte predaj či kúpu nehnuteľnosti a tiež sa postaráme o prefinancovanie kúpy, a my urobíme všetko pre Vašu maximálnu spokojnosť.

 

 

Konatelia:

Mgr. Marian Dalkovič

Monika Štulrajterová  

Powered by All4Real system, Website by All4Web